top of page
futsitsi-min.jpg

Що таке консольний (підлогово-стельовий) кондиціонер ?

Розберемо що таке консолі кондиціонер, або як ще називають підлогово-стельовий кондиціонер. Купити кондиціонери львів  підлогово-стельовий, який може встановлюватися,як на стелю вішатися також, і на стіну. Частіше всього підлогово-стельові кондиціонери використовуються у великих приміщеннях, там де немає можливості працювати зі звичайною настінної з системою. Більш бюджетні моделі найчастіше робляться лише в одному виконанні.

Можуть вже безпосередньо встановиться, як на стелю також і на стіну.

В чому універсальність підлогово-стельовий кондиціонер найчастіше їх використовують десь у торгових приміщеннях у магазинах, складах тобто де є великі площі. В таких місцях теж часто використовуються касетні кондиціонери касетні кондиціонери, касетні кондиціонери підходять тільки там, де є підвісна стеля тому що касетник треба ховати в підвісну стелю. Якщо підвісних стель немає то на допомогу вам прийде тільки підлогово-стельовий кондиціонер,канальний кондиціонер нам теж не підійде тому що від канального кондиціонера повинна відходити мережа повітроводів, це і дорожчий монтаж.

 

Коли кондиціонер у нас закріплений на стелі повітря у нас йде горизонтально під стелею. Якщо у нас приміщення витягнуте складське чи торгове приміщення, то повітряний потік практично буде іти до  протилежного боку чого не можна сказати про настінні спліт-системи. Настінні спліт-системи максимальне приміщення можуть обробити, в районі 100 квадратів, у стандартних стелях напольно-стельові кондиціонери можуть

йти до 10 кіловат тобто вони здатні обробити дуже великі приміщення.

Консольні кондиціонери можуть працювати, як на охолодження так і на обігрів. Також можуть інверторного типу на обігрів, вони працюють не так добре як на охолодження, тому якщо потрібен кондиціонер, як єдине джерело тепла.

 

В підлогово-стельовий кондиціонерів недоліків майже немає, перше

якщо ви хочете використовувати, як єдине джерело тепла, це не ваш

варіант тобто на обігрів вони працюють гірше ніж охолодження. По-друге якщо ми будемо встановлювати на нерівну площу це також нам створить проблеми, але знову ж таки з практики і нерівні площини практично не трапляються. Бувають якісь рельєфні незрозумілі стіни, чи якісь дизайнерські стіни їх дуже мало. На стелю закріпити цей кондиціонер можна практично скрізь. Звичайно ж є натяжна стеля якщо навіть у вас натяжна стеля або складна якась стеля на ті ж самі кронштейни та його можна закріпити на стіну під стельовий простір. Головний мінус стельових варіантів це те, що ми ось не можемо повісити у приміщенні де низькі

стелі. Але якщо ви його захотіли повісити десь у будинку чи в квартирі або в торговому приміщенні де стелі стандартні 2 та 5 метрів то це буде не дуже добре. Ми не можемо направити потік повітря кудись вниз і холодне повітря битиме паралельно стелі і може завдавати деякі незручності для людей.

bottom of page